• Tooted
  • Ehituskivid ja korstnad
  • Moodulkorstnad

SCHIEDELI moodulkorstnad

Tootja: Schiedel

 

Moodulkorsten on parim valik kaasaegsetele kütteseadmetele. Moodulkorstna sisetorud on tehtud happekindlast keraamikast või roostevabast terasest, pidades vastu igas olukorras. Moodulkorstna ümar sisetoru tagab parema tõmbe kui kandiline korsten. Seda eelkõige seetõttu, et tänapäevaste moodulkorstnate sisetorud on tehtud materjalist, mis soojeneb kiiresti ja seetõttu on korstna tõmme alati parem kui telliskorstnal.

Moodulkorsten on tuleohutum. Schiedeli moodulkorstnad on valmistatud materjalidest, mille tuleohtlikkus ümbritsevale on viidud miinimumini. Kõik need korstnad on testitud ekstreemsetes tingimustes ning omavad vastavat CE-märgistust. Tänu siledale sisepinnale ei kleepu sinna nii palju pigi ning seetõttu on ka tahmapõlengu oht korstnas väiksem.

Moodulkorsten on kergema kaaluga ja seda on lihtne paigaldada. Telliskorstna ehitamisel peab alati tegema korraliku alusvundamendi,et tagada korstna stabiilsus ja ohutus. Tänu moodulkorstna umbes 2,5 korda kergemale kaalule, saab mõnevõrra kokku hoida alusvundamendi maksumusest. Samuti on moodulkorstent võimalik paindlikumalt paigutada hoone sees. Schiedeli tootevalikus on korstnaid, mille püstitamisega saab iga meistrimees ka ise hakkama. Seda tänu standardsetele elementidele, mis on juba tehases toodetud tervikliku süsteemina. Moodulkorsten on targa ja säästliku mõtteviisiga inimese valik: efektiivne, pika elueaga ja turvaline!

– Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust või vaata www.schiedel.ee

Soovid lisainfot pakutavate kaupade ja teenuste kohta või tahad pidada nõu meie ekspertidega?

Võta ühendust

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.