Goldvender OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Peamisteks tegevusaladeks on ehitusmaterjalide import, hulgimüük ja projektimüük.

Goldvender on Eesti turul tegutsenud juba rohkem kui 5 aastat ning selle ajaga kasvanud usaldusväärseks partneriks mitmetele suurtele ehitusettevõtetele, tootjatele ning jaekettidele üle Eesti. Meie meeskonnal on ehitusmaterjalide sektoris kogemusi rohkem kui 15 aastat.

Tänaseks on Goldvenderi klientideks enamik Eestis ehtusmaterjalide jaemüügiga tegelevad ettevõtted ning ehitusfirmad. Samuti on meil saadaval enamus Eestis toodetavatest ehitusmaterjalidest ning oleme paljude Euroopa toodete maaletooja ja tootjate esindaja Eestis.

Oluline on ka märkida, et pea kõik tooted tarnime tootjatehastest ilma vahendajateta, mis annab võimaluse pakkuda Teile veelgi sobivamaid hindu ning leida paindlikke lahendusi, mis just teie vajadustega sobivad. Küsi lisa meie müügiosakonnast või külasta meie kontorit Tartus, Tähe 135a.

Meiega koostööd tegevatele firmadele pakume omalt poolt täiendavalt soodsat kauba kohaletoimetamist Eesti Vabariigi piires, häid maksetingimusi, vastavalt kaubakogustele hinnasoodustusi ning projektimüüki.

Goldvender OÜ hindab kõrgelt usaldusväärsust ning koostööd. Tänaseks on meie headeks partneriteks enamik Eesti suurematest ehitusettevõtetest.

Oled ehitusmaterjalide tootmisega tegelev ettevõtja ning soovid oma kaupa Goldvenderi võrgustiku kaudu turustada? Võta meiega kindlasti ühendust ning leiame just sinule sobiva lahenduse. Oleme tänaseks omandanud laialdased kogemused uute kaubaartiklite turuletoomisel ning klientidele kvaliteetsete ning uudsete lahenduste pakkumisel.

Soovid lisainfot pakutavate kaupade ja teenuste kohta või tahad pidada nõu meie ekspertidega?

Võta ühendust

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.