• Tooted
  • Soojustusmaterjalid
  • Tuuletõkketooted

Isover FacadeTape

Tootja: Isover

 

ISOVER FacadeTape tihendusteip on elastne ja ilmastikukindel ning tänu tugevale liimile väga hea nakkuvusega. ISOVER FacadeTape tootel on lisaks FACADE pinnakattele hea nakkuvus ka plastikust, paberist, puidust ning metallist aluspindadega.

Teip on valmistatud võrguga tugevdatud PE-kilest. Liimmass on akrüülipõhine. Liimipind on kaitstud silikoonpaberiga.

Kasutamine

ISOVER FacadeTape’i kasutatakse FACADE pinnakattega ISOVER tuuletõkketoodete omavaheliste liitekohtade tihendamiseks. Toodet kasutatakse nii sise- kui ka välitingimustes ning sobib ka muude plastipõhiste materjalide tihendamiseks (ei soovitata katuse aluskatte tihendamiseks). Tootel UV-kindlus on 6 kuud. FacadeTape on käsitsi rebides katkestatav, mis tõstab kasutajamugavust ning töö kiirust.

Paigaldus

ISOVER FacadeTape tootega  tihendatakse FACADE pinnakatega tuuletõkkeplaatide horisontaalsed ning vertikaalsed plaatide omavahelised liitekohad. Hoone välisnurkades kasutatakse laiemat FACADE 90 mm teipi, mis tagab kriitilisele kohale kindlama tuuletiheduse. Plaatide omavaheliste ühenduskohtade tihendamine teibiga tuleb teostada samal päeval, kui toimub plaatide paigaldamine. Seeläbi välditakse võimalikku niiskuse tungimist plaatide vahele ning võimalust, et tugev tuul hakkaks spetsiaalkatet lahti rebima.

Et tagada teibile hea nakkuvus aluspinnaga peavad teibitavad alusplaadi pinnad olema puhtad (tolmuvabad) ja kuivad ning õhutemperatuur peab olema vähemalt -5°C. Külmades tingimustes tuleb teibitavat aluspinda eelnevalt soojendada, samuti  peab hoolitsema selle eest, et tihendusteip ise omaks piisavat temperatuuri. Kui paigaldamise temperatuur on alla +5 ° C, tuleb teibi paremaks nakkumiseks suruda teipi kõvemini vastu aluspinda. Tihendusteip saavutab parima nakkuvuse mõni minut pärast paigaldamist.

Teibi kulu arvestus 1 m² tuuletõkkeplaadi kohta: 1,4 jm teipi 1200×1800 mm plaadi puhul ja 1,2 jm teipi 1200x3000mm plaadi puhul. Teibi kulule lisandub avatäidete ümbermõõt!

Pakend

Üksikrullid kilepakendis. Pappkastis on 5 üksikrulli (60mm) ja 3 üksikrulli (90mm).

Käsitlemine ja ladustamine

Säilitada kuivas ruumis temperatuuril -30˚…+15˚C. Avamata pakendis säilib üle 2a.

Täiendav informatsioon

Tootja jätab endale õiguse muuta toote välimust või tehnilisi parameetreid toote tootmistehnoloogia muutudes või arenedes.

Soovid lisainfot pakutavate kaupade ja teenuste kohta või tahad pidada nõu meie ekspertidega?

Võta ühendust

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.