• Tooted
  • Ehituskivid ja korstnad
  • Ehitusplokid

Bauroc poorbetoon plokid

Tootja: Bauroc

 

Bauroc AS on Põhja-Euroopa suurim poorbetoontoodete valmistaja. Poorbetoon – rahvusvaheliselt tuntud kui autoclaved aerated concrete ehk lühendatult AAC – on poorse struktuuriga mineraalsel toorainel põhinev kerge ning tugev kivimaterjal, mis valmistatakse autoklaavset töötlemist sisaldava tootmisprotsessi käigus.

2001 aastal tootmistegevust alustanud Bauroc AS kaasaegsed poorbetoontoodete tehased asuvad Virumaal – Andjas ning Ahtmes. Kontserni koosseisus on ka müügiga tegelevad tütarettevõtted Lätis, Leedus ja Soomes. Kokku töötab Bauroc ettevõtetes 4 riigis 200 töötajat ning grupi aastakäive on 30 miljonit eurot. Bauroc AS omanikfirmaks on 1991 aastal asutatud Eesti pereettevõte Yaico AS.

Bauroc valmistab tooteid kahe peamise kaubamärgi – bauroc ning ROCLITE all ning ekspordib kolmveerandi oma toodangust. Eestis valmistatud tooteid turustatakse kõigis Balti- ja Põhjamaades ning lisaks Poolas, Saksamaal ja Ühendkuningriigis. bauroc ja ROCLITE lai tootevalik leiab loetletud turgudel kasutust kõikjal ehituses – nii eramute kui mitmekorruseliste elumajade, büroo-, põllumajandus- ning tööstushoonete rajamisel.

Bauroc grupi teise tegevussuunana tarnib ja paigaldab meie tütarettevõte Jämerä Kivitalot Oy Soomes JÄMERÄ kaubamärgi all Bauroc Eesti tehastes toodetud poorbetoonist terviklikke eramajade komplekte. JÄMERÄ on Soome vanim ja tuntuim kivimajade kaubamärk aastast 1974, mis on hinnatud oma energiatõhususe ning tervisliku sisekliima poolest. Eestis müüb JÄMERÄ kivimaju Bauroc AS-ga sõlmitud frantsiisilepingu alusel Stone Energy OÜ.

– Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust või vaata www.bauroc.ee

Soovid lisainfot pakutavate kaupade ja teenuste kohta või tahad pidada nõu meie ekspertidega?

Võta ühendust

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.