• Tooted
  • Heliisolatsioon
  • Soojustusmaterjalid

Isover SKL-M

Tootja: Isover

 

ISOVER SKL-M on pooljäik mineraalvillast plaat, mis on kaetud musta klaaskiudkangaga. Klaaskiudkangas takistab kiudude eraldumist plaadi pinnalt, must värv muudab plaadid fassaadimaterjali taga nähtamatuks. ISOVER SKL-M on valmistatud anorgaanilisest ja keemiliselt neutraalsest materjalist ning ei sisalda korrosiooni tekitavaid komponente. ISOVER SKL-M on lõhnatu, ei mädane ega paku soodsat kasvupinnast hallitusseentele. Vastab ehitusmaterjalide saasteklassile M1.

Kasutamine

ISOVER SKL-M sobib välisseinte soojustamiseks ja tuuletõkkeks, eriti just ventileeritavates fassaadides.

Paigaldus

ISOVER SKL-M plaate saab paigaldada ilma karkassita mehhaaniliste kinnitusvahendite abil või metallkarkassi vahele. SKL-M plaatidel on keskel nn. eel-lõige (1/3 plaadi paksusest), nii on neid lihtne lõigata kaheks 600 mm plaadiks. Ühenduskohtade tihendamiseks teipi kasutada ei saa, sest alusmaterjal ei ole nakkuv. Selleks on soovitav kasutada ilmastikukindlaid ehitussilikoone. Kivist välisvooderdise võib läbi isolatsiooniplaatide kandvale seinale või karkassile kinnitada spetsiaalsete vahedetailide või müürisidemete abil (4-6 müürisidet m², soovitavalt roostevabad).

Pakend

Kilepakend

Käsitlemine ja ladustamine

Toodete ja pakendite käsitlemisel tuleb järgida pakendil või tootja spetsiaalses kasutusjuhendis esitatud juhiseid. Ladustamisel kaitsta sademete eest.

Täiendav informatsioon

Tootja jätab endale õiguse muuta toote välimust või tehnilisi parameetreid vastavalt toote tootmistehnoloogia muutudes või arenedes.

Küsi pakkumist