• Tooted
  • Katusematerjalid
  • Lamekatused

Bipol XL EKP

Tootja: Technonicol

 

Omadused

  • Vastupidav
  • Kahepoolne polümeerbituumenist kiht
  • Tugev materjal

Bipol XL EKP on SBS polümeeridega modifitseeritud bituumenist katusekatte ja hüdroisolatsiooni rullmaterjal.

Materjal on mõeldud kasutamiseks hoonete ja ehitiste katusekatte ülemise kihina, ehituskonstruktsioonide hüdroisolatsioonina. Materjali saab kasutada uue katuse ehitamiseks ja vana parandamiseks. Materjali ei soovitata kasutada ühekihilise katusekatte või ühekihilise hüdroisolatsioonina.

Bipol XL EKP on rullis, pinnale sulatatav, polümeerbituumenist katusejahüdroisolatsioonimaterjal. Materjal on toodetud standardi EN 13707:2004 + A2:2009 kohaselt.

Materjalil on suurepärane paksus, nii et see tagab katusekatte ülemise kihi spetsiaalse vastupidavuse. Materjali tootmisel paigaldatakse kahepoolne polümeerbituumenist kiht, mis koosneb bituumenist, polümeeri modifikaatorist SBS-ist (stüreen-butadieen-stüreen) ja mineraalsest täiteainest (talk, dolomiit jne), kahepoolsel pealekandmisel polüesteralusele. Ülemiseks kaitsekihiks kasutatakse kiltkivi segu, mis kaitseb bituumenist sideaine materjale UV-kiirguse eest. Lisaks võib kaitsekihina kasutatav segu olla eri värvides, mis aitab lahendada hoone esteetilisi probleeme. Alumisel kihil on kasutatud kergsulavat polümeerkilet.
Materjal ei sisalda inimestele ja loomadele kahjulikke aineid.

Materjal kinnitatakse juba paigaldatud katusekatte aluskihile gaasipõletiga sulatades-keevitades.

1 x 10 m
Pealmine kiht

Soovid lisainfot pakutavate kaupade ja teenuste kohta või tahad pidada nõu meie ekspertidega?

Võta ühendust

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.