Viilkatused

Sindelkatused

sindelTechnoNicol bituumensindlid moodustavad tervikliku katusesüsteemi ning on kvaliteetsed ja loodud Põhjamaade kliimatingimusi arvestades.

Elastsed bituumensindlid e.”kärg” sobivad nii elumajadele kui ka tööstushoonetele ning on suurepärane katusekate kaldkatustele kaldega alates 12° ning erikujulistele katustele. Bituumensindel-katusekatte eelis on selle lihtne paigaldus, sajaprotsendiline tihedus ning elastsus.

– Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust või vaata technonicol.com

 

Eterniit

eterniitMaailma ühesse suuremasse ehitusmaterjale toot­ vasse kontserni ETEX Group kuuluv Eternit AG (Saksamaa) tütarfirma Eternit Akmene (Leedu) toodab alates 1997. aastast asbestivabu kiudtse­ment­laineplaate.

Eterniidist laineplaate kasutatakse eramute, kor­rus-­ ja ridaelamute, ühiskondlike­- ja tootmishoo­nete katuste ehitamisel. Samuti kasutatakse laine­plaate fassaadide renoveerimisel ja ehitamisel, nii vertikaalselt kui horisontaalselt paigaldatuna. Levinud on laineplaatide kasutamine fassaadidel kombineeritult siledate eterniitplaatidega. Kiudtsement­laineplaadi kasutusiga on umbes 70 aastat.

– Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust või vaata eternit.lt

 

Kivikatused

kivikatusPakume kvaliteetseid Monieri ja Bendersi erinevaid betoonist ja savist katusekive.

Tootevalikus on nii eksklusiivseid glasuuritud katusekive kui ka hinnasõbralikumaid betoonist katusekive.

Samuti on saadaval ka kõik katuse jaoks vajalik lisavarustus: katuse aluskatted, ventilatsioonitarvikud, kinnitusvahendid, tihendusmaterjalid ning katuse turvavarustus.