Tuuletõkkeplaadid

Tuuletõkkeplaadid

Rockwool Windrock

windrockWindrock plaate kasutatakse tuuletõkkekihina ventileeritavates (õhuvahega), vertikaal- ja kaldtarindites ja horisontaalsetes konstruktsioonides enne peamist soojusisolatsiooni kihti.

Eeliseks teiste tootjate plaatide ees on muuhulgas see, et Windrock jäigad tuuletõkkeplaadid on valmistatud soojus- ja heliisolatsioonivõimega, tule levikut takistavast, niiskust ja vett tõrjuvast kivivillast.

– Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust või vaata rockwool.ee

 

Isover RKL-31

rkl-31Jäik klaasvillaplaat, mille pikematel külgedel on punnsoonühendus. ISOVER RKL 31 on jäik klaasvillaplaat, mille pikematel külgedel on punnsoonühendus ning mille üks pool on kaetud klaaskiudvildiga.

ISOVER RKL 31 on valmistatud anorgaanilisest ja keemiliselt neutraalsest materjalist ega sisalda korrosiooni tekitavaid komponente.

ISOVER RKL 31 on lõhnatu, ei mädane ega paku soodsat kasvupinnast hallitusseentele. Vastab ehitusmaterjalide saasteklassile M1.

 

Isover VKL

isover-vklJäik pinnakatteta isolatsiooniplaat. Kasutatakse peamiselt kombineeritud isolatsiooni- ja tuuletõkkeplaadina välisseintes, pööningutel ja ventileeritud aluspõrandates. Toode on sobiv kasutamiseks nii uusehitustel kui ka remonditöödel. Sobib kasutada ka sammumüra isolatsiooniplaadina. Eriti sobib ISOVER VKL metallkarkassiga konstruktsioonide (näiteks tööstushooned) soojusisolatsiooniks ja tuuletõkkeks, aga ka külmasilla katkestamiseks.

ISOVER VKL on valmistatud anorgaanilisest ja keemiliselt neutraalsest materjalist ega sisalda korrosiooni tekitavaid komponente. ISOVER VKL on lõhnatu, ei mädane ega paku soodsat kasvupinnast hallitusseentele. Vastab ehitusmaterjalide saasteklassile M1.

– Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust või vaata isover.ee

 

Puitkiud tuuletõkkeplaat

puitkiudTuuletõkkeplaat on mõeldud kasutamiseks hoonete välisseinte, lagede ja katuste konstruktsioonides tuulttõkestava, soojustava ja jäikust tõstva elemendina. Puitkiud-tuuletõkkeplaati võib kasutada ka soojusisolatsioonikihtide vahel tuulttõkestava ja külmasildasid vältiva elemendina.