Klaas- ja kivivillad

Knauf klaasvillad

knaufKnauf ECOSE® Technology abil valmistatud mineraalvillad. Tehnoloogia ECOSE® Technology abil valmistatud mineraalvill erineb oma välimuse ja omaduste poolest oluliselt traditsioonilistest isolatsioonimaterjalidest. See on:

– puudutades meeldivam
– vähem tolmav
– lõhnatu
– ja kergesti lõigatav.

Tehnoloogia ECOSE® Technology abil valmistatud mineraalvill on loomulikku pruuni värvi. Tootmisel ei kasutata mingeid kunstlikke värvaineid.

– Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust või vaata knaufinsulation.ee

 

Rockwool kivivillad

kivivillRockwooli kivivilla kasutatakse elumajade, ühiskondlike, äri- ja tootmishoonete soojus-, heli- ja tuletõkke isoleerimiseks. Kivivilla kasutatakse lame- ja viilkatuste, sise- ja välisseinte, põrandate, lagede ja ahjude isolatsiooniomaduste parandamiseks.

Tulekindluse tagamisel kasutatakse Rockwooli kivivilla mitmekülgselt hoone tarindite (näiteks katuste ja metalltarindite) ja võrgustike (näiteks tuulutus- ja suitsu väljatõmbetorustike) isolatsioonimaterjalina. Kivivilla kasutamine mitmesuguste kanalite isolatsiooniks võimaldab kogu hoone tuleohutuse taset tõsta.

Rockwooli tehnilist isolatsiooni kasutatakse hoonetes peamiselt seadiste isolatsiooniks, s.h tuulutus-, kliima- ja suitsu väljatõmbe süsteemide tarindite, küttevõrkude ja torustike isolatsiooniks. Tööstuses kasutatakse kivivilla seadmete (mahutite, katelde, ahjude, turbiinide jms) isolatsiooniks. ROCKWOOLI tehnilise isolatsiooni tooted taluvad nii madalat, keskmist kui ka kõrget temperatuuri.

– Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust või vaata rockwool.ee