Kivid

Kivid

Wienerbergeri tellised

tellisedWienerberger Group on välja kasvanud Austria ettevõttest, mille ajalugu ulatub aastasse 1819.

Tänaseks on Wieneberger Group maailma suurim tellise- ning Euroopa suurim katusetellisetootja, mis on keskendunud telliste, ehitusplokide, katusetelliste ja sillutustelliste tootmisele ja turustamisele üle maailma.

– Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust või vaata www.wienerberger.ee

 

Lode tellised

lodeLODE OÜ on Balti riikide suurim ehituskeraamika tootja. Toodangu valmistamiseks kasutatakse Lätis kaevandatud savi.

LODE OÜ tootevalik on väga laialdane ning rõhku pannakse naturaalsetele, keskkonnasõbralikele ja pika kasutuseaga toodetele.

– Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust või vaata www.lode.lv

 

Silikaatkivid

silikaatSilikaattooted on liiva ja lubja segust pressitud ning veeauru toimel autoklaavis kõvastatud tehiskivid. Ehitajate poolt hinnatud kui ilmastiku- ja tulekindel, heliisoleeriv ning väga vastupidav ehitusmaterjal. Silikaatkive pakume erinevates mõõtudes – küsi lisa meie laost.

– Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust.

 

Šamottkivid

samottkividŠamottkive kasutatakse tulekollete šamottvooderdusteks. Oma suure tulekindluse 1730˚C tõttu sobivad antud kivid kasutamiseks nii kõrgtemperatuurilistes tulekolletes (katlad, klaasisulatusahjudes jne.) kui ka tavalistes ahjudes ja kaminates. Šamottkivide Al2O3sisaldus on vähemalt 30% ja survetugevus mitte vähem kui 20N/mm2. Pakutavate kivide sortiment on väga lai – küsi lisa otse meie laost.

 

Ehitusplokid ja sillutised

Fibo kergplokid- ja sillused

fiboValmistatud vibropressmenetlusel kergkruusast, tsemendist ja veest. Kergplokkidel on kõik kergkruusa positiivsed omadused, nad on hõlpsad töödelda ja kerged viimistleda. Neid kasutatakse ehitamiseks nii peal- kui ka allpool maapinda. Fibo kergplokke toodetakse kahe survetugevusega: Fibo 3 (3 MPa) ja Fibo 5 (5 MPa). Kergbetoonist sillustel on plokkidega lähedased omadused ja ruumiline terasarmatuur.

– Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust või vaata www.weber.ee

 

Aeroc poorbetoon plokid

poorbetoonAEROC põhitoorained on kõik puhtad eestimaised looduslikud mineraalsed materjalid, mis kõik tarnitakse tehase vahetust lähedusest – tsement Kundast, lubi Rakkest ning liiv Aeroc AS Toolse liivakarjäärist. Oluline on siinkohal märkida, et AEROC toodete valmistamisel ei kasutata põlevkivituhka, mistõttu võrreldes nn Narva tuhaplokiga on tegemist nii toorainete koostiselt kui omadustelt põhimõtteliselt erineva materjaliga.
AEROC on kergeim ehituses kasutatav kivimaterjal, millel on samas piisav tugevus ka mitmekordsete hoonete kandeseinte ehitamiseks. Kõrgekvaliteediliste toorainete ning kaasaegse valmistamistehnoloogia koosmõjus saavutatud AEROC toodete mahukaalu ning survetugevuse suhte näitajad esindavad maailma selle ala absoluutset tipptaset.

– Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust või vaata www.aeroc.ee

 

Columbia Kivi

columbiaColumbia Kivi toodab 1993. aastast erinevate mõõtudega betoonist õõnes- ja täisplokke, müüri-, sillutis-, ja äärekive. Sideaineks kasutatakse portlandtsementi, täitematerjalideks liiva ja graniitkillustiku. Toodete värvivalik on lai – tavapärase halli asemel saab klient valida musta, valge, pruuni, punase, kollase, rohelise vm värvi. Lisaks betoonist ehitusmaterjalidele saab meilt tellida ka värvipigmente, müürisegusid ja müürivõrke.
Columbia kivi on vastupidav ilmastikumõjudele – niiskusele ja külmale. Lai valik erinevaid kive võimaldab laduda kõike: tugimüürist kande- ja vaheseinani.

– Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust või vaata www.columbia-kivi.ee

 

VG-Orth Kipsplokid

orth_kipsplokkKõrgest kvaliteedist ja vastuvõetava hinna poolest on VG-ORTH tehases toodetud punnsoonega kipsplokid tänapäeva ehituses laialdaselt kasutatavad. Kipsplokkide valmistamiseks kasutatakse sünteetilist kipsi. Miks just sünteetiline kips: 1) kuna sünteetiline kips on ehitusmaterjalidest kõige väiksema radioaktiivsusus tasemega. 2) kips avaldab soodsat mõju ruumide mikrokliimale, reguleerides nendes olevat õhuniiskust taset. 3) Kipstooteid iseloomustab suur tulekindlus 4) kipstooted on hea termo-ning heliisolatsiooniga 5) kõrge külmakindlus.

– Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust või vaata MultiGips.com

 

Tänava-, aia- ja äärekivid

ikodorIkodor As on Eesti-Soome ühisettevõte, mis valmistab erinevaid betoontooteid juba aastast 1996. Tootmine asub Tartumaal Kärknas. Tänase seisuga on Ikodori tootenimekirjas erinevate värvivalikutega tänava- ja äärekivid ning kaevurakked. Tänu 2006.a valminud uuele tootmisliinile ning 2008.a ehitatud täisautomaatsele segusõlmele on nende tootmistehnoloogia üks parimaid Eestis.

Ikodor on ajaga kaasaskäiv ja innovaatiline ettevõte, mida kinnitavad ka aastatel 2006, 2007 ja 2008 saadud Eduka Eesti Ettevõtte tunnistused. Ikodor AS pöörab palju tähelepanu tootearendusele pakkumaks klientidele uusi tooteid ja lahendusi.

– Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust või vaata www.ikodor.ee