Kips-, lubi- ja savikrohvid

Savikrohvid

savikrohv_uninaksSavirohv on kõige odavam seina ja lae viimistlusmaterjal! Savikrohvi koostiseks on looduslikud ained – pestud ja kuivatatud liiv fraktsiooniga 0,00 – 2,0 mm ja jahvatatud savipulber.

Savikrohvil on ainulaadne võime tasakaalustada õhuniiskuse kõikumisi ruumis. Pinna kuivamisel ja kivistumisel aurub sellest ainuüksi vesi välja. Tänu sellele säilib pinnal võime õhust uuesti niiskust siduda ning seda kuival ajal tagasi loovutada. Näiteks 25 m2 seinal olev 2 cm paksune savikrohvi pind suudab endaga siduda 2 ämbri täit vett (20L). Sellega suudetakse ruumis luua tervislik kliima, mis vähendab hingamisteede- ja nahahaigustesse haigestumist. Savikrohv loob allergia-vaba keskkonna, see on inimese- ja keskkonnasõbralik ja ei sisalda inimesele ohtlikke aineid. Samuti suurendavad savikrohviga kaetud seinad ruumi heliisolatsiooniomadusi ning tulekindlust.

Tänu oma spetsiifilistele omadustele on savikrohv viimastel aastatel saavutanud märkimisväärse populaarsuse paljude majapidamiste ja ehitajate seas, kes on nüüdseks juba isiklikult kogenud ruumide positiivset sisekliimat ning naudivad toas savikrohvist tekkinud hubasust ja soojust.

Meie tootevalikus on sinakas-hall, ookerpunane, beež ja valge (hele-hall) savikrohv. Need on kõik looduslikud värvid, mida saab ruumi kujundamisel hästi ära kasutada. Matt krohvipind peegeldab tagasi omapärast valgust ning ka ebatasasem pind jääb ilus. Samas kui naturaalne värv tundub liiga võimas, võib savikrohvi ka looduslike värvidega nt. kohupiimavärviga heledamaks toonida.

– Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust või vaata uninaks.ee

 

Kipskrohv

kipskrohvEhituskipsi, lisandeid ja kergtäiteaineid sisaldav veega segamisvalmis kuivsegu krohvimasinaga krohvimördi valmistamiseks ja lagede betoonpindade ning mineraalsete seinapindade katmiseks normaalse niiskusetasemega ruumides, sealhulgas köökides ja vannitubades. Kulu ca 10,5 kg/m²/10 mm.

– Täpsema info saamiseks võta meiega ühendust.

 

Lubitsementkrohv

lubitsementkrohvMPK Maschinenputz on lubjakivitsemendist krohv, mis on mõeldud mehaaniliseks töötlemiseks. Materjali võib kasutada nii sise- kui ka välistöödel ning samuti kõrgendatud niiskustasemega ruumides.

Pärast pealekandmist võib krohvi värvida ja pahteldada või kanda sellele dekoratiivkrohvi.

– Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust või vaata sakret.ee