Fassaadisüsteemid

Ventileeritavad fassaadid

Knauf

knaufKnauf ECOSE® Technology abil valmistatud mineraalvillad. Tehnoloogia ECOSE® Technology abil valmistatud mineraalvill erineb oma välimuse ja omaduste poolest oluliselt traditsioonilistest isolatsioonimaterjalidest. See on:

– puudutades meeldivam
– vähem tolmav
– lõhnatu
– ja kergesti lõigatav.

Tehnoloogia ECOSE® Technology abil valmistatud mineraalvill on loomulikku pruuni värvi. Tootmisel ei kasutata mingeid kunstlikke värvaineid.

– Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust või vaata knaufinsulation.ee

 

Isover

isoverISOVERi ehitusisolatsioonimaterjalid sobivad nii soojus- kui ka heliisolatsiooniks, millele lisanduvad veel ISOTEC tehnilised isolatsioonimaterjale. Tootevalikut täiendavad STYROFOAM tooted, mis on valmistatud ekstrudeeritud kärgpolüstüreenist (XPS).

Toodete kvaliteedi täiustamine keskkonnaväärtusi arvestades on ISOVERis tähtsal kohal olnud juba aastaid. Selle tõendiks on Saint-Gobain Rakennustuotteet Oy-le antud kvaliteedisertifikaat ISO 9001 ja keskkonnasertifikaat ISO 14001. ISOVERi tooted kannavad CE-märgistust ning neile on välja antud EÜ vastavusdeklaratsioon. Lisaks vastab enamus ISOVER ja ISOTEC toodetest ehitusmaterjalide saasteklassi M1 nõuetele.

– Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust või vaata isover.ee

 

Rockwool

rockwoolRockwooli kivivilla kasutatakse elumajade, ühiskondlike, äri- ja tootmishoonete soojus-, heli- ja tuletõkke isoleerimiseks. Kivivilla kasutatakse lame- ja viilkatuste, sise- ja välisseinte, põrandate, lagede ja ahjude isolatsiooniomaduste parandamiseks. Kivivilla kasutamine mitmesuguste kanalite isolatsiooniks võimaldab kogu hoone tuleohutuse taset tõsta.

Rockwooli tehnilist isolatsiooni kasutatakse hoonetes peamiselt seadiste isolatsiooniks, s.h tuulutus-, kliima- ja suitsu väljatõmbe süsteemide tarindite, küttevõrkude ja torustike isolatsiooniks. Tööstuses kasutatakse kivivilla seadmete (mahutite, katelde, ahjude, turbiinide jms) isolatsiooniks. ROCKWOOLI tehnilise isolatsiooni tooted taluvad nii madalat, keskmist kui ka kõrget temperatuuri.

– Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust või vaata rockwool.ee

 

Technonicol Tehnovent

fassaadivilladSoojustusmaterjal TECHNO on mineraalvillast tulekindel soojus- ja heliisolatsioonimaterjal, mis on valmistatud basaldirühma kivimite baasil ja mille valmistamisel on kasutatud vähendatud fenoolisisaldusega sideainet.

TECHNO materjalid on pika kasutamisajaga, energiasäästlikud, keskkonnasõbralikud ja täiesti tulekindlad.

TECHNO sobib kasutamiseks elu- ja tööstushoonete mitmesuguste ehituskonstruktsioonide soojus- ja heliisolatsiooniks.

– Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust või vaata technonicol.com

 

Krohvi fassaadid

Kreisel fassaadisüsteemid

fassaadKreisel hoonete soojusisolatsiooni tehnoloogia on uute hoonete ehitamise ja vanade hoonete renoveerimise, samuti igasugust tüüpi välisseinte soojustamise kompleksne kaasaegne tehnoloogia. See seisneb soojusisolatsiooikihi (vahtpolüsterooli või mineraalvillaplaatide) seinte külge kinnitamiseks KREISEL`i spetsiaaimiga (Vollwarmeschutz), EJOT kinnitustüüblite, -profiilide ja KREISEL`i spetsiaalliimile paigaldatud EJOT armatuurvõrguda, kruntides ja teostades viimistlustööd KREIEL`i mineraalse või sünteetilise krohviga.

 

Baumit fassaadisüsteemid

BAUMIT`i hoonete soojusisolatsiooni tehnoloogia on uute hoonete ehitamise ja vanade hoonete renoveerimise,samuti igasugust tüüpi välisseinte soojustamise kompleksne kaasaegne tehnoloogia. See seisneb soojusisolatsiooikihi(polüstüroolplaatide või mineraalvillaplaatide) seinte külge kinnitamiseks Baumit`i fassaaditoodetega.

– Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust.

 

Restaureerimis- ja saneerimiskrohvid

restaureeriminePakume laias valikus restaureerimis- ja saneerimiskrohve muinsuskaitse all olevate objektide ja miljööväärtusega objektide renoveerimiseks. Tootevalikus on esindatud Baumiti, Sakreti, Uninaksi ning VG Orthi kvaliteetsed ning pikaajaliste kasutuskogemustega tooted.

– Lisainfo saamiseks võta meiega julgesti ühendust või vaata lähemalt veebist: Baumit, Sakret, Uninaks, VG Orth