Aurutõkked ja katuse aluskatted

Aurutõkked

aurAurutõkkepaber on kahe- või kolmekihiline lamineeritud materjal, mis koosneb jõupaberist ja polüetüleenkilest. Aurutõkkepabereid kasutatakse aurutõkkena ehitiste seina- ja katusekonstruktsioonides. Paigaldatakse polüetüleenkilega pool siseviimistluse poole.

Paberit on soovitav teipida fooliumkleeplindiga, see tagab parema aurukindluse.

Aurutõkkekile on kolmekihiline kilematerjal; polüetüleenist võrkkarkass on mõlemalt poolt lamineeritud polüetüleeniga veekindlaks. UV-kindel.

Kasutamine: aluskate katusekivi ja teraskatuse alla ventileeritavates konstruktsioonides või aurutõkkekile seintes ja tasakatustes. Aluskate kinnitatakse sarikate külge, jäetakse keskelt rippuma 25 mm; tasakatustes ja seintes vastavalt tööjoonistele.

 

Katuse aluskatted

katuse-aluskateKasutatakse katuste aluskatteks ja tuuletõkkeks. Mikrokiudse struktuuriga 1- või 2-kihiline polümeerkangas. Materjal on vee- ja tuulekindel, kuid laseb läbi veeauru.

Sobib kõikide katuste aluskatteks ja tuuletõkkeks, paigaldada otse soojusisolatsiooni peale, pingutada horisontaalselt üle kogu katuse. Ülekatted teipida kahepoolse teibiga.

– Lisainfo saamiseks võta meiega julgesti ühendust.